P.F Chang’s Hakkında: 
 
P.F. Chang’s, Asya kültüründen iki farklı restoranı barındıran bir şirket. P.F. Chang’s China Bistro adıyla varlığını sürdüren restoran, Amerikan misafirperverliği ile Çin mutfağından esintileri, sofistike ve modern bistro ortamının dengeli karışımıyla birleştiren özel bir marka. Pei Wei Asian Diner ise Asya mutfağının farklı seçeneklerini bünyesinde barındırıyor. Şirket her iki restoran markasının uluslararası pazarlarda var olabilmesi için lisans çalışmalarına devam ediyor.
P.F. Chang’s hakkında daha fazla bilgi için www.pfchangs.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Assaad Gıda Hakkında: 
 
Assaad Gıda, bünyesinde bulunan uluslararası markalarla yeme-içme sektöründe hizmet veren Lübnan asıllı bir şirkettir. Mükemmel kalite standartları ile misafirlerine en yüksek yeme-içme deneyimini yaşatmayı hedefleyen Assaad Gıda,  planlamadan uygulamaya kadar her alanda hassasiyet göstermektedir.
 
P.F.Chang's, 1993 yılında kurulmuş, merkezi Amerika Birleşik Devletleri- Arizona'da bulunan; Kuzey Amerika, Güney Amerika, Kanada ve Orta Doğu'da 225'ten fazla restoranıyla hizmet veren China Bistro markasıdır.
 
P.F.Chang's; kaliteli yemek, kaliteli servis, keyifli sosyal atmosfer deneyiminin parçası olabilmeniz için artık Türkiye'de!
 
P.F. Chang's, ferah ve seçkin dekorasyonuyla farklı bir yemek deneyimi yaşatan modern bistro havasını Türkiye'de misafirlerine ilk Etiler Nispetiye Caddesi'de sunuyor.
 
Lezzetli tarifleri, benzersiz tatlıları, paylaşılabilecek kadar büyük porsiyonlarının yanı sıra şarap, özel kokteyller, sake, bira, çay ve kahve çeşitlerinden oluşan geniş bir içecek menüsüne sahip olan P.F.Chang's Amerikan modernliğiyle Çin kültürünü buluşturan kültürel yapısı ve huzur veren atmosferi nedeniyle kendine has bir hayran kitlesi yaratmış bulunuyor.
 
"Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz ve tekrar buraya gelmeyi istemeniz için elimizden gelen herşeyi yapacağız." sloganıyla misafirlerine hizmet veren P.F. Chang's, Türkiye'de de uzun yıllardır büyük merakla bekleniyordu.