P.F. Chang’s, Lunch Menu ile Çalışanların Öğle Aralarına Lezzet Katacak

 

Tüm dünyada Uzak Doğu yemekleri denince ilk akla gelen isimlerden olan ve ülkemizde Levent ve Ataşehir olmak üzere iki şubesiyle hizmet veren restoran zinciri P.F. Chang’s, yeni sunduğu Lunch Menu seçeneği ile çalışanların öğle aralarına lezzet katıyor. Hafta içi her gün 16:00’ya kadar sipariş edilebilecek olan menü kapsamında, bir adet başlangıç, bir adet ana yemek ve gazlı soft içecek servis ediliyor.  Menü ücreti ise 35 lira olarak göze çarpıyor.

 

P.F. Chang’s ayrıca, Lunch Menu özelinde yaptığı sadakat kartı uygulaması ile öğle yemeklerinin vazgeçilmezi olma yolunda önemli bir adım atıyor. Bu özel kampanya kapsamında 5 kez Lunch Menu tercih edenlerin 6’ncı Lunch Menu siparişi ücretsiz!

 

Lunch Menu kapsamında 8 tane başlangıç seçeneği sunuluyor. Bunlar: Hot&Sour Soup, Wonton Soup, Asian Chopped Salad, Crab Bites, California Roll, Spicy Tuna Roll, Spring Roll ve Dumplings. Menü kapsamında sunulan ana yemekler ise, Chang’s Spicy Chicken, Pepper Steak, Kung Pao Chicken, Crispy Honey Shrimp, Mongolian Beef, Almond and Cashew Chicken, Beef With Broccoli, Asian Grilled Salmon ve Kung Pao Shrimp olarak göze çarpıyor.

 

Klasikleşen P.F. Chang’s lezzetlerini tatmak ve Lunch Menu ile keyifli br öğle yemeği deneyimi yaşamak isteyenler için ise rezervasyon bilgileri aşağıdaki gibidir.   

 

P.F. Chang’s Etiler : (212) 358 60 60

P.F.Chang’s Bulvar 216 – Ataşehir : (216) 688 25 25


 

P.F. Chang’s hakkında

P.F. Chang’s, Asya lezzetlerini Amerikan misafirperverliğiyle yüksek standartlarda, modern ve sofistike bir atmosferde yorumlayan P.F. Chang’s China Bistro Inc. tarafından yaratıldı ve aynı grup tarafından işletiliyor. Dünya genelinde 250'den fazla restorana sahip grup,  uluslararası piyasalarda lisans anlaşmalarıyla temsil ediliyor. Daha fazla bilgi için  www.pfchangs.com.tr  sitesini ziyaret edebilir, bizi www.facebook.com/PFChangsTR  ve Twitter @PFChangs sayfalarından takip edebilirsiniz.

 

Assaad Gıda Hakkında

P.F. Chang's, Türkiye'de Beyrut merkezli Lübnanlı Assaad Food & Beverage şirketi tarafından işletiliyor. Grup Lübnan ve çevre bölgelerde çok sayıda uluslararası markanın franchise anlaşmalarıyla işletmesini yapıyor.  2011 yılından bu yana Assaad Food & Beverage, müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet sunuyor. Şirket doğru planlama, bütçeleme, yenilikleri adapte etme ve opere etme anlayışıyla yiyecek & içecek sektöründe çok önemli operasyonları başarıyla gerçekleştiriyor.

 

www.pfchangs.com.tr

www.facebook.com/PFChangsTR

www.twitter.com/PFChangsTR

www.instagram.com/pfchangstr